Torutööd Lõuna-Eestis

Üheks meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on torutööd, mida teostame enamasti Lõuna-Eestis. Olgu probleemiks toruabi laadne ülesanne, avariitööd või suuremad torutööd – loome kvaliteetseid terviklahendusi, pakkudes seejuures mõistlikku hinda.

Torude paigaldamine, remont ja vahetamine

Korralike elamistingimuste hulka kuulub kvaliteetne veevärk. Seega on tänaselgi päeval torutööd möödapääsmatu osa majapidamises. Ühelt poolt vaadatuna on vajalik kvaliteetne veetorustiku paigaldus, mis tagaks pikaks ajaks head tingimused ja teisalt võib olla vajalik torude remont, et parandada/uuendada olemasolevat lahendust. Kindlasti tasub meeles pidada, et regulaarne torustiku hooldamine hoiab ära suuremad kahjud ja probleemid. Seetõttu tuleks torustiku hooldamisega tegeleda regulaarselt ja aegsasti.

Samuti on teada, et ajaga areneb ehitustehnika ja selle metoodika ja nii võibki juhtuda, et mitmekümne aastane lahendus on vananenud ja vajab väljavahetamist. Torude vahetus korteris või eramajas võib tunduda paraja ettevõtmisena inimesele, kellel puudub varasem kogemus antud valdkonnas. Tegelikkuses pole see midagi keerulist, kui usaldada töö kogenud spetsialisti kätesse. Allpool toome välja loetelu torutöödest, mida teostame.

Torutööd mida teostame:

Aastate jooksul oleme läbi viinud erinevaid projekte, kasutades mitmesuguseid materjale ja lahendanud ka kõige keerulisemaid projekte.

Oma töös kasutame erinevaid torusid:

  • Plastmasstorud
    • Polüpropüleenist torud (PP )
    • Polüvinüülkloriid torud (PVC )
  • Metall-plastmass torud
  • Metallist/terasest torud
  • Muude torud
Torutööd Lõuna-Eestis
Torutööd Lõuna-Eestis

Otsid kogemustega spetsialisti torutöödes?

Meie põhitegevuseks on torutööd Lõuna-Eestis, mida teeme parima kvaliteediga pakkudes seejuures ausat hinda. Kui tunned, et vajad spetsialisti abi, siis võta meiega ühendust!

Torutööde hinnakiri

Hind võib varieeruda, täpsema hinna teada saamiseks võta meiega ühendust!

Kirjeldus Hind
Esimene tund (Tartu) 40€
Al. teisest tunnist (Tartu) 20€/h
Väljaspool Tartut 20€/h + sõidukulu

Torutöödega seonduvad küsimused

Millest sõltub torutööde hind?

Torutööde hind kujuneb kasutatavast materjalist, selle kogusest, tunnihinnast ja transpordist. Vt ka Torutööde hinnakiri!

Kus piirkonnas torutöid läbi viite?

Teostame torutöid Lõuna-Eestis (Võrumaa, Tartumaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Põlvamaa, Viljandimaa).

Kas toruabi teenust/avariitöid teostate 24h?

Aitame erakorralisi torutöödega seonduvaid probleeme likvideerida tööpäevadel kella 9.00 – 17.00 vahemikus.

Võta ühendust

Kas otsid spetsialist küttesüsteemides või soovid täpsemat hinnapakkumist? Täida allolev päringuvorm või võta meiega ühendust telefoni/meili vahendusel, hea nõu on tasuta!